رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در بزرگداشت هفته پژوهش مشارکت کنند


7 آذر, 1395 - 09:43 -- عابدی
معاون استاندار قزوین:

دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در بزرگداشت هفته پژوهش مشارکت کنند

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: دستگاه‌های تاثیرگذار باید مشارکت مطلوبی برای برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در جلسه بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان قزوین که در سالن جلسات باقرالعلوم استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: فضای استان قزوین در هفته پژوهش و فناوری باید متناسب با اهداف و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه باشد.
وی با بیان اینکه چراغ پژوهش باید  همیشه  روشن باشد، عنوان کرد: فضای استان قزوین در این ایام باید پژوهشی بوده و این موضوع باید مورد توجه ویژه مسولان قرار بگیرد.
حبیبی افزود: هرکاری علمی که با تکیه بر پژوهش انجام شود ثمرات مطلوبی همچون توسعه و پیشرفت را به دنبال دارد اما اگر از این موضوع غافل شویم مشکلات جدی در این زمینه به وجود می‌آورد.
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین مهم‌ترین پشتوانه برای جهش علمی را توجه به پژوهش دانست و گفت: برای توسعه هرچه بیشتر استان باید به پژوهش توجه ویژه ای شود تا شاهد پیشرفت و رشد استان در عرصه‌های مختلف علمی باشیم.
وی به برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری در  آذرماه سال جاری  در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: بیشتر مخاطبان این نمایشگاه اساتید، دانشجویان و دانش‌آموزان هستند و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین متولی برگزاری این نمایشگاه شد که گامی بلند در جهت پیشرفت علمی استان است.
حبیبی تصریح کرد: دستگاه‌های تاثیرگذار باید مشارکت مطلوبی برای برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری داشته باشند.